Facebook тестує запуск Stories в настільному веб-інтерфейсі

Čytaty latynkoju
Facebook тестує запуск Stories в настільному веб-інтерфейсі

Тепер соціальна мережа Facebook запустила тестування Stories в настільних браузерах, про що повідомили відразу кілька джерел.

Як функціонуватиме нововведення

Французьке видання Siecle Digital розмістило декілька скріншотів, на яких видно новий блок з Stories у верхньому правому куті, а також інтерфейс відображення контенту. Останній відтворюються вертикально, що виглядає дивно на моніторі ноутбука, але доречно для смартфонів. Коли відбудеться офіційний запуск Stories в настільному веб-інтерфейсі і чи буде Facebook адаптувати відображення контенту під широкоформатні монітори, поки не повідомляється.

Нагадаємо, що у Facebook гуляє новий вірусУкраїнців попереджають про вірус у Facebook. Користувач соцмережі отримує посилання на Google Docs, яке виглядає як відео з фотографією його друга. При переході жертва потрапляє на фішинговий сайт, що нагадує YouTube, на якому пропонується встановити розширення для браузера.

Раніше стало виідомо, що американська компанія «Spinbackup», офіс якої розташований в Україні, знайшла спосібGoogle Drive від вірусів захистить нове рішення захистити дані Google диску від вірусів-здирників. Spinbackup захищає користувачів Google від злому облікового запису у випадках, коли пошту намагаються зламати кіберзлодії. Всі файли, які знаходяться на Google диску, користувачі можуть відновити за допомогою Ransomware Protection.