fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців попереджають про вірус у Facebook

Ukraїnciv poperedžajuť pro virus u Facebook
Користувач Facebook отримує посилання на Google Docs, яке виглядає як відео з фотографією його друга. При переході жертва потрапляє на фішинговий сайт, що нагадує YouTube, на якому пропонується встановити розширення для браузера
Korystuvač Facebook otrymuje posylannja na Google Docs, jake vygljadaje jak video z fotografijeju jogo druga. Pry perehodi žertva potrapljaje na fišyngovyj sajt, ščo nagaduje YouTube, na jakomu proponujeťsja vstanovyty rozšyrennja dlja brauzera
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо людина завантажить таке вірусне розширення для браузера, від його імені також будуть розсилатися подібні повідомлення в месенджері Facebook. Як убезпечити себе від вірусу. Щоби не стати жертвою вірусу, не переходьте за посиланнями, навіть отримані від близьких друзів. Особливо якщо отримали таке повідомлення несподівано. Звертайте особливу увагу на посилання, схожі на YouTube або Google Docs. Краще перепитати в чаті у свого знайомого, чи дійсно він відправляв вам щось важливе. Які інші вірусні загрози нещодавно виникали в Україні. Раніше Україною прокотилася епідемія вірусу Petya.A. Ураження комп’ютерних мереж відбулось за допомогою раніше відомого, але модифікованого вірусу-вимагальника (так зване Ransomware).  Новий троян, який використовує інструмент злому Агентства національної безпеки США (NSA), заражав комп’ютери на OC Windows, змушуючи їх майнити XMR (Monero). Троян заражав комп’ютери, що використовують незахищений протокол SMB через інструмент злому NSA Exploit Doublepulsar. Після створення бекдора і установки шкідливих програм хакери оцінюють кількість вільних ресурсів комп’ютера, і вірус починає майнити XMR на користь хакера. Згодом американська компанія Spinbackup, офіс якої розташований в Україні, знайшла спосіб захистити дані Google диску від вірусів-здирників. Всі файли, які знаходяться на Google диску, користувачі можуть відновити за допомогою Ransomware Protection. Ця програма блокує джерело вірусу та визначає кількість пошкоджених файлів. Згодом всі вражені документи відновлюються з останньої збереженої копії.
Реклама 👇 Замовити

Якщо людина завантажить таке вірусне розширення для браузера, від його імені також будуть розсилатися подібні повідомлення в месенджері Facebook.

Як убезпечити себе від вірусу

Щоби не стати жертвою вірусу, не переходьте за посиланнями, навіть отримані від близьких друзів. Особливо якщо отримали таке повідомлення несподівано. Звертайте особливу увагу на посилання, схожі на YouTube або Google Docs. Краще перепитати в чаті у свого знайомого, чи дійсно він відправляв вам щось важливе.

Українців попереджають про вірус у Facebook 1

Які інші вірусні загрози нещодавно виникали в Україні

Раніше Україною прокотилася епідемія вірусу Petya.A. Ураження комп’ютерних мереж відбулось за допомогою раніше відомого, але модифікованого вірусу-вимагальника (так зване Ransomware).  Новий троян, який використовує інструмент злому Агентства національної безпеки США (NSA), заражав комп’ютериУкраїнців попереджають про вірус у Facebook 2Темний Petya: все, що вам слід знати про новий вірус-вимагальник на OC Windows, змушуючи їх майнити XMR (Monero). Троян заражав комп’ютери, що використовують незахищений протокол SMB через інструмент злому NSA Exploit Doublepulsar. Після створення бекдора і установки шкідливих програм хакери оцінюють кількість вільних ресурсів комп’ютера, і вірус починає майнити XMR на користь хакера.

Згодом американська компанія «Spinbackup», офіс якої розташований в Україні, знайшла спосібУкраїнців попереджають про вірус у Facebook 3Google Drive від вірусів захистить нове рішення захистити дані Google диску від вірусів-здирників. Всі файли, які знаходяться на Google диску, користувачі можуть відновити за допомогою Ransomware Protection. Ця програма блокує джерело вірусу та визначає кількість пошкоджених файлів. Згодом всі вражені документи відновлюються з останньої збереженої копії.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: