Українців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців

Čytaty latynkoju
Українців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців

Що чекає на гостей цього року

За 5 днів фестивалю відвідувачі зможуть долучитися до більш ніж 1 тис культурних та освітніх заходів. Фокусна тема 24-го фестивалю – точка творення.

До числа основних заходів цьогоріч увійдуть Національний книжковий ярмарок, Міжнародний літфестиваль, 15 тематичних дискусійних кластерів та Всеукраїнський бібліотечний форум.

Кого із іноземних гостей можна буде побачити та почути

На захід завітають письменники та перекладачі з країн Європи та Америки: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ганна Кралль. До числа спеціальних гостей фестивалю також входять Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) — та ще понад 45 авторів з Австрії, Білорусі, Норвегії, Нідерландів, Сербії, Словаччини, Франції, Чехії, Йорданії.

Повну програму фестивалю незабаром можна буде побачити на офіційному сайті.

— Ми спробуємо передбачити, що чекає на світ в майбутньому, з одного боку, та зрозуміти час, в якому живемо, з іншого

Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців»

Хто проводить фестиваль

Організатор фестивалю – ГО «Форум видавців», створена у Львові у 1994 році. Також до числа співорганізаторів входять Львівські мерія та ОДА, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація. Раніше одне із ТОП-видавництв України передало книгиВидавництво зі Львова надало книги у 52 бібліотеки до 52 бібліотек. Це — поетична серія, видана впродовж останніх трьох років. Серед них — збірки «Зорі у квадраті» Ольги Ковалевської та «Паперовий міст» Василя Махна, «Листи з Литви/Листи зі Львова» Мар’яни Савки і Маріанни Кіяновської, «Календар любові» Юрка Іздрика та інші твори.