«Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку

Čytaty latynkoju
«Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку

Починаючи з 31 липня 2017 року, компанія «Нова Пошта» запустила можливість отримання платежів на банківську картку без відвідування відділень. На даний час послуга доступна у тестовому режимі для відправлень у форматі «з відділення у відділення».

На яких умовах здійснюється надання послуг переказу 

Максимальна сума одного переказу за товари складає 14 999 грн. В подальшому передбачено надання послуги для відправлених товарів з адреси на відділення. Переказ коштів між відправником та отримувачем допомагає реалізувати компанія «Пост Фінанс».

Як скористатися

Щоби скористатися новою можливістю, потрібно зареєструвати картку у особистому кабінеті клієнта чи в мобільному додатку «Нової Пошти». Для роботи із платежами слід зберегти потрібні вам банківські картки у кабінеті клієнта на сайті чи в мобільному додатку. Потім для використання достатньо просто обирати потрібну картку при оформленні відправлень через кабінет клієнта чи мобільний додаток.

Раніше група компаній «Нова пошта» ввела використанняМайже як справжні: «Нова пошта» працює над віртуальними грошима електронних грошей в системі Forpost. Це — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні. Як зазначає компанія, клієнтам «Нової пошти», які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.