fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Майже як справжні: «Нова пошта» працює над віртуальними грошима

Majže jak spravžni: «Nova pošta» pracjuje nad virtuaľnymy grošyma
Група компаній «Нова пошта» ввела використання електронних грошей в системі Forpost — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні
Grupa kompanij «Nova pošta» vvela vykorystannja elektronnyh grošej v systemi Forpost — novyj krok vid odnogo iz najbiľšyh servisiv dostavky zamovleń, vantaživ ta dokumentiv v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нововведення стане продовженням лінійки послуг із грошових переказів, котрі вже раніше існували в рамках сервісу від Нова пошта. На кого буде спрямовано нові можливості. Як зазначає компанія, клієнтам Нової пошти, які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень. Як цей інструмент розвиватиметься в подальшому. Серед найближчих планів компанії — перехід до повноцінного платіжного засобу на основі віртуального електронного гаманця для клієнтів компанії. Новинка, за словами представників Нової пошти має допомогти у швидких розрахунках із  постачальниками товарів та послуг (включно із комунальними платежами). Окремі можливості нові електронні гроші нададуть учасникам ринку електронної комерції, в цьому компанія орієнтується насамперед на інтернет-магазини, що здійснюють доставку товарів через відділення компанії Нова пошта, використовуючи кур’єрів. Хто забезпечує технічну сторону питання. Емітентом електронних грошей для платіжної системи Forpost став Альфа банк. Валюта, якій відповідають електронні гроші в системі, — українська гривня. Які кроки робить держава. Раніше стало відомо, що НБУ планує запровадити електронну гривню. Перехід до безготівкової економіки, за словами представників Нацбанку, можливий із запровадженням технології blockchain — це дасть змогу побудувати гнучку платформу для грошових операцій у безготівковій формі із вирішенням проблем, які зазвичай супроводжують готівкові розрахунки. Зараз в НБУ працюють над створенням програмно-технологічного рішення.
Реклама 👇 Замовити

Нововведення стане продовженням лінійки послуг із грошових переказів, котрі вже раніше існували в рамках сервісу від «Нова пошта».

На кого буде спрямовано нові можливості

Як зазначає компанія, клієнтам «Нової пошти», які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.

Як цей інструмент розвиватиметься в подальшому

Серед найближчих планів компанії — перехід до повноцінного платіжного засобу на основі віртуального електронного гаманця для клієнтів компанії. Новинка, за словами представників «Нової пошти» має допомогти у швидких розрахунках із  постачальниками товарів та послуг (включно із комунальними платежами). Окремі можливості нові електронні гроші нададуть учасникам ринку електронної комерції, в цьому компанія орієнтується насамперед на інтернет-магазини, що здійснюють доставку товарів через відділення компанії «Нова пошта», використовуючи кур’єрів.

Хто забезпечує технічну сторону питання

Емітентом електронних грошей для платіжної системи Forpost став «Альфа банк». Валюта, якій відповідають електронні гроші в системі, — українська гривня.

Які кроки робить держава

Раніше стало відомо, що НБУ планує запровадити електронну гривню. Перехід до безготівкової економіки, за словами представників Нацбанку, можливий із запровадженням технології blockchainМайже як справжні: «Нова пошта» працює над віртуальними грошима 1Що таке blockchain і для чого він потрібен — це дасть змогу побудувати гнучку платформу для грошових операцій у безготівковій формі із вирішенням проблем, які зазвичай супроводжують готівкові розрахунки. Зараз в НБУ працюють над створенням програмно-технологічного рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: