CEO Amazon став найбагатшою людиною планети

Čytaty latynkoju
CEO Amazon став найбагатшою людиною планети

Вартість акцій інтернет-магазину Amazon зросла до $1065,92 на ранкових торгах у Нью-Йорку в четвер. Це автоматично зробило Безоса володарем статків у розмірі $90,9 млрд проти $90,7 млрд, якими володіє Білл Ґейтс.

Який прогноз щодо бізнес-майбутнього компанії

Інвестори та аналітики на додачу до перегляду прогресу AmazonAmazon запустив сервіс для фотовідгуків в отриманні частки ринку в таких категоріях, як одяг та продукти харчування, твердять про значні перспективи завдяки сервісу передплати на товари та послуги Amazon Prime.На Amazon стартував день великих знижок Він пропонує знижки на доставку товарів, а також доступ до відео- та музичного контенту. При цьому покупці, що підписані на Prime, витрачають на інші товари більше, аніж ті, хто не використовують платне членство.

Інвестори також відслідковують хмарну платформу компанії, що швидко розвивається та приносить прибуток не менше 10%. Основними конкурентами в цій сфері для компанії є Microsoft та Google Alphabet Inc.

Очікується, що корпорація отримає щоквартальний дохід у розмірі $37,2 млрд — це на 22% більше за річний показник. Такі дані наводить Bloomberg на основі середньої оцінки 34 аналітиків. Джефф Безос володіє приблизно 17% акцій Amazon. На початку року він був четвертою найбагатшою людиною на планеті, і з тих пір обійшов 80-річного магната Уоррена Баффета, а тепер — і Білла Ґейтса.

Раніше компанія повідомила, що буде мотивуватиAmazon запустив сервіс для фотовідгуків користувачів знімати продукти з вигідного ракурсу і публікувати фотографії більш високої якості. Ті користувачі, які публікують багато оглядів придбаних товарів, будуть відзначатися спеціальним значком. Поки що нова функція доступна виключно в США, про дату запуску у всьому світі поки не повідомляється.