Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Amazon запустив сервіс для фотовідгуків від покупців

Amazon zapustyv servis dlja fotovidgukiv vid pokupciv

Додаток під назвою Spark дозволить, як очікується, поліпшити систему відгуків, а фото і відгуки також можна буде коментувати і оцінювати
Dodatok pid nazvoju Spark dozvolyť, jak očikujeťsja, polipšyty systemu vidgukiv, a foto i vidguky takož možna bude komentuvaty i ocinjuvaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова можливість доступна в розділі Програми та засоби. При її активації потрібно буде вказати свої інтереси, що дозволить відфільтрувати товари за темами. Плюси нового сервісу. Адміністрація Amazon буде мотивувати користувачів знімати продукти з вигідного ракурсу і публікувати фотографії більш високої якості. Ті користувачі, які публікують багато оглядів, будуть відзначатися спеціальним значком. Поки що нова функція доступна виключно в США, про дату запуску у всьому світі поки не повідомляється. Нагадаємо, що інтернет-компанія Amazon запустила наприкінці червня продаж власних вин під брендом Next. Розроблено новий продукт спільно із винарнею King Vintners, підрозділом King Estate Winery.  

Нова можливість доступна в розділі «Програми та засоби». При її активації потрібно буде вказати свої інтереси, що дозволить відфільтрувати товари за темами.

Плюси нового сервісу

Адміністрація Amazon буде мотивувати користувачів знімати продукти з вигідного ракурсу і публікувати фотографії більш високої якості. Ті користувачі, які публікують багато оглядів, будуть відзначатися спеціальним значком. Поки що нова функція доступна виключно в США, про дату запуску у всьому світі поки не повідомляється.

Нагадаємо, що інтернет-компанія Amazon запустила наприкінці червня продаж власних вин під брендом Next. Розроблено новий продукт спільно із винарнею King Vintners, підрозділом King Estate Winery.

 

Джерело: Tehnot

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: