У Рава-Руській змінять порядок перетину кордону

Čytaty latynkoju
У Рава-Руській змінять порядок перетину кордону

Зазначається, що останні роки рух мандрівників на кордоні постійно збільшується. У 2016 році у пунктах пропуску в Люблинському воєводстві кордон перетнуло приблизно 15 млн осіб. Це на 6,7% більше, ніж у 2015 році. На часі дізнатися більше про перетин кордону у Рава-Руській

Що відомо про розширення на пунктах пропуску

Проект планують реалізувати у 2018-2019 роках. Інвестиція коштуватиме 12 млн злотих, з яких 10,8 млн — це фінансування з програми Польща-Білорусь-Україна; Ще 1,2 млн — внесок з воєводського бюджету. Директор Люблинської служби управління прикордонного контролю Здзіслав Швед повідомив, що зацікавлення у перетині кордону пішки або на велосипеді зростає, про що свідчить ситуація у переході Угринів-Долгобичув, де постійно збільшується велосипедно-пішохідний рух, який там запущено як пілотний проект. Він пообіцяв, що у Гребенному буде окрема будівля і чотири смуги для пішого і велосипедного контролю.

Нагадуємо, що на сайті Держприкордонслужби представлено сервісиДПС представила онлайн-сервіс для перетину кордонів ЄС «Кордон online» та Інтерактивна карта, які допоможуть систематизувати інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску.