Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ДПС представила онлайн-сервіс для зручного перетину пунктів пропуску на кордоні з ЄС

DPS predstavyla onlajn-servis dlja zručnogo peretynu punktiv propusku na kordoni z JeS

На сайті Держприкордонслужби представлено сервіси «Кордон online» та Інтерактивна карта, які допоможуть систематизувати інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску
Na sajti Deržprykordonslužby predstavleno servisy «Kordon online» ta Interaktyvna karta, jaki dopomožuť systematyzuvaty informaciju pro stan zavantaženosti punktiv propusku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Держприкордонслужба представила сервіс Кордон online та мапу, завдяки яким можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску та ефективно спланувати поїздку за кордон. Як працюють сервіси. З 11 червня громадяни України перетинають кордони із європейськими країнами за новою процедурою. Для того, щоб поїздка за кордон була максимально комфортною, співробітники Державної прикордонної служби України підтримали впровадження новаційних сервісів із інтерактивною складовою. Мета — спростити і пришвидшити перетин кордону для туристів, які подорожують автівками, потягами чи автобусами. Кордон online та Інтерактивна карта допоможуть систематизувати інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску. Відтепер на сайті ДПС можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску завдяки встановленим камерам відеоспостереження та інтерактивній мапі. Нагадаємо, від 11 червня спрощено режим перетину кордону України з ЄС для власників біометричних паспортів.

Держприкордонслужба представила сервіс «Кордон online» та мапу, завдяки яким можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску та ефективно спланувати поїздку за кордон.

Як працюють сервіси

З 11 червня громадяни України перетинають кордони із європейськими країнами за новою процедурою. Для того, щоб поїздка за кордон була максимально комфортною, співробітники Державної прикордонної служби України підтримали впровадження новаційних сервісів із інтерактивною складовою. Мета — спростити і пришвидшити перетин кордону для туристів, які подорожують автівками, потягами чи автобусами.

«Кордон online» та Інтерактивна карта допоможуть систематизувати інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску. Відтепер на сайті ДПС можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску завдяки встановленим камерам відеоспостереження та інтерактивній мапі. Нагадаємо, від 11 червня спрощено режим перетину кордону України з ЄС для власників біометричних паспортів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: