Україна та Грузія спільно керуватимуть поромами

Čytaty latynkoju
Україна та Грузія спільно керуватимуть поромами

Основним питанням зустрічі стало створення спільного підприємства між залізницями України та Грузії для спільного оперування українськими поромами на Чорному морі. На часі дізнатися, про що домовилися Україна та Грузія.

Про що домовилися сторони угоди і як від цього виграє Україна

ПАТ «Українська залізниця» та АТ «Грузинська залізниця» створять підприємство для спільного управління поромами на Чорному морі. Нова структура має реалізувати принцип «єдиного вікна» при обробці вантажів на Транскаспійському міжнародному транспортному маршруті.

Нагадаємо, що в Одесі на митниці створять автомобільний хабВ Одесі на митниці створять автомобільний хаб, який створить можливість максимум за 2 доби виїхати з території порту на розмитненому автомобілі з номерами державної реєстрації будь-якого регіону України.

Спільне підприємство не тільки сприятиме розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту (ТМТМ), але й допоможе реалізувати принцип «єдиного вікна» при обробці вантажів, що йдуть по цьому маршруту. В цьому ж контексті обговорюється і питання спільного управління поромами

Віктор Довгань, міністр інфраструктури з питань європейської інтеграції