Другий без відділень — Дубілет запускає Monobank

Čytaty latynkoju
Другий без відділень — Дубілет запускає Monobank

Як заявив Дмитро Дубілет, його команда зараз співпрацює із iBox та «Універсал Банком», і оскільки технічна інтеграція із другою з цих компаній просувається швидше, аніж з першою, то саме цей банк стартує першим.

Що варто знати про цей банк без відділень

Monobank — так називатиметься новий проект — вже розпочав прийом замовлень від потенційних клієнтів на картку нового зразка. Проблема полягає в тому, що як і перший, Monobank розробники називають найбільш інноваційним продуктом, із опцією кешбеку до 20%; однак обіцяють і відмінність: це буде «технологічна розстрочка».

Решта опцій аналогічні iBox Bank — така ж відсутність відділень, витрат на інфраструктуру та спокусливі умови на обслуговування і користування карткою. Раніше 2017 року власну картку із платіжною функцією, кешбек-програмою лояльності та можливістю здійснення платежів представила мережа супермаркетів «Сільпо» (їхній проект працює спільно із «Востокбанком»).

«Партнерство з Universal Bank і запуск monobank на ІТ-платформі Fintech Band дуже добре демонструє, що стати цифровим і сучасним може будь-який банк, який хоче йти в ногу з часом і пропонувати клієнтам тільки найкраще», — так прокоментував один з засновникiв Fintech Band Олег Гороховський.

— Спільний проект з Fintech Band дозволить нам забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним та конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг

Сергій Тігіпко, власник групи «ТАС», до якої входить ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»

Основні можливості Monobank

Кредитна картка:

  • безкоштовне оформлення
  • безкоштовне обслуговування
  • миттєві розрахунки з безконтактною технологією PayPass

Кредитний ліміт до 100 тис грн

  • без потреби відвідувати відділення
  • з пільговим періодом до 62 днiв

Кешбек до 20%

  • за покупки у супермаркетах, ресторанах, на АЗС тощо
  • на рахунок, без бонусів чи балів