Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

Novyj čornyj: Peršyj ukraїnśkyj bank bez viddileń pokazav svoju kartku

Команда банку iBox твердить, що готова до запуску на 60% — і продемонструвала у розсилці, якою буде картка для клієнтів першого в Україні банку без відділень (докладніше про нього можна почитати у нашому окремому матеріалі)
Komanda banku iBox tverdyť, ščo gotova do zapusku na 60% — i prodemonstruvala u rozsylci, jakoju bude kartka dlja klijentiv peršogo v Ukraїni banku bez viddileń (dokladniše pro ńogo možna počytaty u našomu okremomu materiali)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  138 — саме стільки варіантів дизайну картки, за словами представників iBox Bank, було розглянуто за минулі місяці. Серед варіантів фігурували кольоровий і навіть прозорий пластик, різні варіанти нанесення фарби, колір чипу й номерів на картці. Зрештою, зупинилися на картці суцільного чорного кольору без зайвих елементів. Як загалом виглядатиме картка Команда банку окремо звертає увагу на 4 білих смужки. Це означає, що картка мiстить NFC-модуль (PayPass). Тож цей банк стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чіп для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами).

138 — саме стільки варіантів дизайну картки, за словами представників iBox Bank, було розглянуто за минулі місяці. Серед варіантів фігурували кольоровий і навіть прозорий пластик, різні варіанти нанесення фарби, колір чипу й номерів на картці. Зрештою, зупинилися на картці суцільного чорного кольору без зайвих елементів.

Як загалом виглядатиме картка

— Навіть після того, як ми обрали чорний колір, ми ще довго не могли визначитися з остаточним дизайном. Ступінь чорноти й глянцю, вирівнювання та відступи... Усі ці питання мало не підірвали нам мозок 🙂

Команда банку окремо звертає увагу на 4 білих смужки. Це означає, що картка мiстить NFC-модуль (PayPass). Тож цей банк стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чіп для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами).

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: