fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

Novyj čornyj: Peršyj ukraїnśkyj bank bez viddileń pokazav svoju kartku
Команда банку iBox твердить, що готова до запуску на 60% — і продемонструвала у розсилці, якою буде картка для клієнтів першого в Україні банку без відділень (докладніше про нього можна почитати у нашому окремому матеріалі)
Komanda banku iBox tverdyť, ščo gotova do zapusku na 60% — i prodemonstruvala u rozsylci, jakoju bude kartka dlja klijentiv peršogo v Ukraїni banku bez viddileń (dokladniše pro ńogo možna počytaty u našomu okremomu materiali)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  138 — саме стільки варіантів дизайну картки, за словами представників iBox Bank, було розглянуто за минулі місяці. Серед варіантів фігурували кольоровий і навіть прозорий пластик, різні варіанти нанесення фарби, колір чипу й номерів на картці. Зрештою, зупинилися на картці суцільного чорного кольору без зайвих елементів. На часі поглянути, як новий український банк випустить картку і який дизайн обрано. Як загалом виглядатиме картка. — Навіть після того, як ми обрали чорний колір, ми ще довго не могли визначитися з остаточним дизайном. Ступінь чорноти й глянцю, вирівнювання та відступи... Усі ці питання мало не підірвали нам мозок :). . . Команда банку окремо звертає увагу на 4 білих смужки. Це означає, що картка мiстить NFC-модуль (PayPass). Тож цей банк стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чип для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами). Про запуск карток та банку представники Fintech Band обіцяють повідомити додатково. Нагадаємо, запуском новітнього банківського продукту окрім Дмитра Дубілета займаються також інші вихідці із команди Приватбанку. Усі вони увійшли до складу компанії Fintech Band, котра розробляє новітні банківські продукти та послуги.
Реклама 👇 Замовити

138 — саме стільки варіантів дизайну картки, за словами представників iBox Bank, було розглянуто за минулі місяці. Серед варіантів фігурували кольоровий і навіть прозорий пластик, різні варіанти нанесення фарби, колір чипу й номерів на картці. Зрештою, зупинилися на картці суцільного чорного кольору без зайвих елементів. На часі поглянути, як новий український банк випустить картку і який дизайн обрано.

Як загалом виглядатиме картка

— Навіть після того, як ми обрали чорний колір, ми ще довго не могли визначитися з остаточним дизайном. Ступінь чорноти й глянцю, вирівнювання та відступи... Усі ці питання мало не підірвали нам мозок 🙂

Команда банку окремо звертає увагу на 4 білих смужки. Це означає, що картка мiстить NFC-модуль (PayPass). Тож цей банк стане першим в Україні, що пропонуватиме клієнтам безконтактну картку безоплатно, на відміну від низки інших банків. Обрано також спеціальний чип для реалізації низки функцій та послуг, котрих немає у інших банків на ринку. Серед особливостей, заявлених iBox Bank — повернення до 20% коштів на картку в рамках кешбек-сервісу (але не бонусами чи купонами, а реальними коштами). Про запуск карток та банку представники Fintech Band обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, запуском новітнього банківського продукту окрім Дмитра Дубілета займаються також інші вихідці із команди «Приватбанку». Усі вони увійшли до складу компанії Fintech Band, котра розробляє новітні банківські продукти та послуги.

Новий чорний: Перший український банк без відділень показав свою картку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: