Українські школярі увійшли в ТОП-20 серед 160 країн на FIRST GLOBAL

Čytaty latynkoju
Українські школярі увійшли в ТОП-20 серед 160 країн на FIRST GLOBAL

Школярі віком від 15 до 17 років Михайло Корешков, Інга Манжуленко, Ігор Жуковський під менторством Надії Владикіної цими днями виступили на міжнародній STEM-олімпіаді у Вашингтоні FIRST GLOBAL. Всі створені командами-учасницями роботизовані прототипи та написані під них програми мали виконувати реальні завдання. Вони були пов’язані з подолання проблем із забезпеченням та використанням водних ресурсів на планеті. Змагатися українцям довелося спільно із учасниками з інших країн. У підсумку вони посіли 19 місце серед 160 учасників.

Головне про конкурс, в якому досягли успіху українські школярі

FIRST Global — це ініціатива, котра щороку проводить міжнародних конкурс із конструювання, робототехніки та програмування. Вона проводиться на засадах STEMІзраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні серед понад 2 млрд кандидатів з різних країн світу. В основу завдань покладено потреби неприбуткових організацій, які вирішують глобальні світові проблеми — а в форматі змагання важливим стає взаємодія студентів та школярів з різними культурами, релігійною та етнічною приналежністю для напрацювання спільних рішень та презентації їх журі конкурсу.

Цьогоріч метою конкурсу було триденне змагання шкільних команд із майже 160 країн у вирішення задач захисту та раціонального використання водних ресурсів, оскільки ця проблема є однією із ключових у світі. Перемогу в конкурсі та золоті медіалі отримали команди Фінляндії, Сингапуру та Індії.