Поляки продадуть Києву 40 трамваїв — тендер завершено

Čytaty latynkoju
Поляки продадуть Києву 40 трамваїв — тендер завершено

Всього буде поставлено 40 одиниць моделі Pesa Twist Foxtrot 71-414K довжиною 26 м. Вартість одного трамваю складе приблизно 45,33 млн грн. На часі дізнатися більше про проведений тендер на закупівлю трамваїв, його результати та умови продажу вагонів.

Умови тендеру

Польська компанія запропонувала трамваї за 1,813199 млрд грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому PESA спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн. Українсько-німецьке СП «Електронтранс» (Львів) запропонувало трамвайні вагони за 1,8132 млрд грн і не знижувало ціну в ході торгів. На участь в тендері також подавалася компанія «Татра-Південь», але її заявка була відхилена через порушення умов тендерної документації.

Нагадаємо, що у Києві на кінцевій станції швидкісного трамвая № 3 «Кільцева дорога» (проспект Леся Курбаса) може з’явитися незвичний торгівельно-розважальний центр (ТРЦ), через який будуть проходити трамваї. Концепція проектуУ столиці представили проект незвичного ТРЦ з’явилася на сайті однієї зі столичних компаній. ТРЦ планують відкрити в першому кварталі 2018 року. Загальна площа складе 30 тис м², а поруч облаштують паркінг на 598 місць. Як повідомили в компанії, трамваї будуть проходити через будівлю торгового центру по спеціально обладнаному і добре освітленому тунелю. Планується і реконструкція трамвайних колій, благоустрій території, самої станції і посадкової платформи. Наразі на «Кільцевій дорозі» вже звели два поверхи майбутнього торгівельно-розважального центру впритул до станції.