У Києві пройде тендер для єдиного електронного квитка

Čytaty latynkoju
У Києві пройде тендер для єдиного електронного квитка

За даними Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА), система єдиного електронного квитка розроблятиметься на базі комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс». На часі дізнатися більше про систему для запуску квитка із електронною технологією.

Коли і як запустять універсальний доступ до електронного квитка

Система має запуститися із II кварталу 2018 року. Спочатку буде оголошено тендер на отримання програмного продукту для роботи електронних квитків. Згодом обраний розробник перейде до втілення програмної та апаратної частини системи для проведення платежів та обслуговування пасажирів та перевізників.

Перш за все, ми маємо докупити валідатори та бортові комп’ютери для рухомого складу Київпастрансу. Потім — впровадити інформаційну систему електронного квитка.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційних технологій Київради

Другим етапом стане модернізація технічної бази метрополітену та підключення його до нової системи. Зараз використання паперових квитків, людський фактор та відсутність автоматичного обліку пільговиків в столиці спричиняє фінансові втрати у 25-40%. Запровадження електронного способу оплати за проїзд вирішить цю проблему, скоротивши втрати до 2-7%, кажуть представники транспортної компанії та відомства.