На Amazon стартував день великих знижок

Čytaty latynkoju
На Amazon стартував день великих знижок

Вперше Amazon Prime Day провели 15 липня 2015 року на честь 20-річчя від заснування компанії Джеффа Безоса, але особливість цього розпродажу — у його доступності тільки для користувачів Prime-передплати.

Що таке Amazon Prime

Prime-підписка — особливе членство в AmazonAmazon почала продавати власне вино, яке коштує $99 на рік та дає змогу купувати низку товарів зі знижками, отримувати безкоштовну доставку, доступ до фільмотеки компанії, безкоштовне читання книг та прослуховування музики, перегляд журналів та оренду цифрових видань. Пробний період складає 30 днів.

Щороку Prime Day — це бум знижок та прибутку для компанії БезосаГоловне на вихідних: Консоль Atari, клавіатура Microsoft, мобільники Канади, угоди Amazon та інше. У 2016 році компанія — за оцінками аналітиків — продала товарів на $525 млн. Лише взуття було продано понад 1 млн пар, а навушників — близько 200 тис екземплярів, що більше, аніж у так звану «Чорну п’ятницю» (традиційні святкові розпродажі у США).

Які знижки чекають на покупців

Цьогоріч Prime Day розпочався о 20:00 10 липня і триватиме протягом 30 годин. Знижки на деякі товари сягають 80%, проте більшість пропозицій — це знижки в межах 20-50%.