Facebook побудує квартири для своїх працівників

Čytaty latynkoju
Facebook побудує квартири для своїх працівників

Компанія планує будівництво житла для своїх працівників. Причина — співробітники Facebook стикаються з такими проблемами, як надзвичайно високі ціни на оренду квартир, а також погані умови проживання.

Що саме планує зробити Facebook

Компанія подала плани будівництва у місцеву раду містечка Менло-Парк. Воно знаходиться на відстані 30 км від Сан-Франциско. В компанії зазначили, що місцева влада не змогла проінвестувати в достатній мірі в розвиток інфраструктури. Саме через це ціна оренди в регіоні значно збільшилася. Відтак працівникам доводиться витрачати дуже багато часу на дорогу.

Віце-президент компанії з глобальних об’єктів Джон Тенанес (John Tenanes) пообіцяв, що заплановане містечко буде багатоцільовим та поєднуватиме «необхідні сервіси, житлові та транзитні рішення, а також офісні приміщення».

Середньомісячна орендна плата в Менло-Парку виросла більше ніж в три рази до $3349 з 2011 року, коли Facebook оголосив, що перенесе сюди свою штаб-квартиру. За порівнянням видання The Guardian, Менло-Парк став одним з найдорожчих міст для оренди житла в США. Ціни в Менло-Парк вищі, ніж у Нью-Йорку.