В новій українській соцмережі буде легальна музика

Čytaty latynkoju
В новій українській соцмережі буде легальна музика

Олександра Струмчинська, співзасновниця проекту,  розповіла про те, що вже вдалось реалізувати команді й те, якими будуть особливості нової спільноти. Протягом місяця кількість зареєстрованих користувачів зросла понад 210 тис.

В планах команди залучити до кінця року 5 млн користувачів у спільноту. Ukrainians матиме свої особливості, що відрізнятимуть її від заблокованих «ВКонтакте» та «Одноклассників», а також Facebook.

Музика

Для того, щоб не використовувати піратський контент, засновники проекту планують домовлятись про інтеграцію сервісів, за допомогою яких користувачі будуть мати можливість слухати, поширювати, завантажувати улюблену музику. Крім того, користувачів заохочуватимуть ділитися на платформі унікальним контентом, який раніше не публікувався на інших ресурсах, та обіцяють надати можливість заробляти на цьому гроші.

Модерація 

Зараз команда проекту налічує 30 осіб, серед яких немає модераторів: їхню функцію виконують користувачі у службі підтримки. У майбутньому мережа планує найняти модераторів, щоб не допускати поширення неприйнятного контенту та здолати актуальну для Facebook, Twitter та YouTube проблему.

Стрічка новин

Наприклад, у вас на сервісі є друзі, але їх є певний ліміт, і є ліміт їхніх новин. Після того, як у стрічці будуть закінчуватися новини від ваших друзів, будуть рекомендуватися пости інших популярних користувачів, залежно від регіону, локації, рекомендацій. Для кожного користувача це будуть різні публікації. Надалі будемо реагувати на запити користувачів і зі збільшенням обсягу контенту буде змінюватися формування стрічки

Олександра Струмчинська, співзасновниця Ukrainians

В планах також — розробка додатків для Android та iOS до кінця 2017 року.