fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартувала реєстрація в соцмережі Ukrainians

Startuvala rejestracija v socmereži Ukrainians
Повноцінно проект реалізують за 4 місяці — а опції «Друзі» та «Новини» з'являться після досягнення 100 тис зареєстрованих користувачів
Povnocinno proekt realizujuť za 4 misjaci — a opciї «Druzi» ta «Novyny» z'javljaťsja pislja dosjagnennja 100 tys zarejestrovanyh korystuvačiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3 червня стартувала реєстрація в українській соціальній мережі Ukrainians. У звязку з запуском сайту, співзасновниця проекту Олександра Струмчинська відповіла на найактуальніші запитання, які виникли протягом доби.  Основне, що варто знати про соцмережу Ukrainians. Повноцінно проект реалізують за 4 місяці, тому функціональність буде розширюватися поступово. Друзі та Новини зявляться після досягнення 100 тис зареєстрованих користувачів. Функція реєстрації можлива через перенесення основних персональних даних із двох соцмереж — Facebook та ВКонтакті — або ж за допомогою підтвердження нового профілю через електронну скриньку. Успіх напряму залежить від активності українців, кажуть розробники, відтак прагнуть бачити зацікавленість користувачів у проекті. Рекомендації щодо розробки цієї соцмережі, резюме та пропозиції співпраці можна надіслати на пошту.

3 червня стартувала реєстрація в українській соціальній мережі Ukrainians. У зв’язку з запуском сайту, співзасновниця проекту Олександра Струмчинська відповіла на найактуальніші запитання, які виникли протягом доби. 

Основне, що варто знати про соцмережу Ukrainians

  • Повноцінно проект реалізують за 4 місяці, тому функціональність буде розширюватися поступово. «Друзі» та «Новини» з’являться після досягнення 100 тис зареєстрованих користувачів.

Стартувала реєстрація в соцмережі Ukrainians 1

  • Функція реєстрації можлива через перенесення основних персональних даних із двох соцмереж — Facebook та «ВКонтакті» — або ж за допомогою підтвердження нового профілю через електронну скриньку.
  • Успіх напряму залежить від активності українців, кажуть розробники, відтак прагнуть бачити зацікавленість користувачів у проекті.

Стартувала реєстрація в соцмережі Ukrainians 2

Стартувала реєстрація в соцмережі Ukrainians 3

Рекомендації щодо розробки цієї соцмережі, резюме та пропозиції співпраці можна надіслати на пошту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: