У Києві показали проект арени-трансформера

Čytaty latynkoju
У Києві показали проект арени-трансформера

У столичній мерії підписали інвестиційний договір з компанією, яка побудує багатофункціональну спортивну арену на проспекті Шухевича в Деснянському районі столиці. На часі дізнатися про новий об’єкт у Києві.

Що відомо про будівництво арени-трансформера у Києві

За словами Віталія Кличка, у Києва є величезна потреба у сучасній мультифункціональній арені, адже Палац спорту не відповідає сучасним вимогам. Він зазначив, що сучасний майданчик, який зведуть на ділянці у 1,5 га, буде обладнаний за найвищими стандартами.

За результатами конкурсу, який провело Київське інвестиційне агентство, право зводити багатофункціональну спортивну арену отримала компанія «А СКАЙ». Спортивна арена вміщуватиме в залежності від типу спортивної події від 4,5 до майже 8 тисяч глядачів. Тут можна буде проводити футбольні, баскетбольні, легкоатлетичні та змагання з інших видів спорту. Також арену можна використовувати для проведення музичних концертів, виставок.

Під час проведення Євробачення у травні ми особливо відчули гостру потребу чотирьохмільйонного міста у такій арені. Приміщення-трансформери – це магніт, який притягує спортивні та культурні заходи у місто.

Віталій Кличко, міський голова Києва
01/ 02

За словами ж представниці компанії «А Скай» Юлії Ванченко, наразі проект перебуває у стадії проектування, а будівництво планують розпочати за 10 місяців. Орієнтовна вартість інвестицій у будівництво – близько 270 млн грн.