Реклама

Instagram та Facebook набирають обертів серед українців

Čytaty latynkoju
Instagram та Facebook набирають обертів серед українців

Українська аудиторія Instagram за останніх півтора місяці зросла з 3,8 млн до 5,6 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики для рекламодавців.

Про що говорить статистика

В перший тиждень після блокування доступуVK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки до низки популярних ресурсів в Україні, був сильний пік в кількості нових реєстрацій. Рекорд в 9 млн зареєстрованих користувачів на FacebookУкраїнська аудиторія Facebook зросла на 1,5 млн був 19 червня. Але за останній тиждень кількість українців у соцмережі зменшилась на 100 тис. Статистика Facebook зараховує до користувачів цієї соцмережі лише тих, хто хоча б раз протягом останніх 30 днів був залогінений в сервіс. Аналогічно рахуються й користувачі візуальної соцмережі для мобільних фотографій.

Як свідчать дані Facebook, загальна унікальна аудиторія Facebook та Instagram в Україні наразі складає 11 млн. З них обома сервісами користується 3,3 мільйони українців. Цікаво, що сумарна унікальна аудиторія Instagram та Facebook ще на початку травня становила 7,5 млн користувачів. Тобто з моменту введення санкцій, унікальна аудиторія обох сервісів приросла на 3,5 млн.