Офіційні таксі в Україні будуть на жовтих номерах

Čytaty latynkoju
Офіційні таксі в Україні будуть на жовтих номерах

Номерні знаки жовтого кольору допоможуть відрізнити офіційного перевізника від нелегального. Про це в ході брифінгу в Мінінфраструктури повідомив заступник міністра економічного розвитку Юрій Лавренюк. На часі дізнатися про зміни, котрих зазнають таксі.

У чому переваги нововведення для таксі

Комплекс заходів розроблений задля боротьби з нелегальними пасажирськими перевізниками. Всі автомобілі офіційних перевізників, які мають документи і дозволи, будуть поставлені на жовті номерні знаки, щоб Нацполіція змогла ідентифікувати офіційного перевізника і нелегального. За словами Лавренюка, впровадження жовтих номерних знаків дасть перевізникам низку переваг. Пасажири чітко розумітимуть, що автомобіль з жовтими номерами є ліцензованим перевізником, який несе повну відповідальність за безпеку пасажира.

У перевізника будуть переваги. Якщо ми говоримо про місто, то буде дозволена зупинка в місцях висадки і посадки пасажирів громадського транспорту, де на даний момент зупинятися їм заборонено. Також за рух по смузі громадського транспорту вони не притягуватимуться до відповідальності.

Юрій Лавренюк, заступник міністра економічного розвитку