Реклама

Instagram дозволить вказувати спонсорів публікацій

Čytaty latynkoju
Instagram дозволить вказувати спонсорів публікацій

Соцмережа Instagram додала нову функцію. Незабаром в рекламних постах можна буде вказувати спонсорів публікації.

Для чого нова функція в Instagram

Користувачам Інстаграм дозволили вказувати спонсорів публікацій, оскільки ця функція допомагає відстежити реакцію фоловерів. Автор поста і замовник-спонсор зможуть відстежувати не тільки кількість переглядів, але і ефективність реклами та реакції підписників на такі матеріали. Поки що нововведення тільки тестується на обмеженому колі користувачів, проте вже зовсім скоро новинкою зможуть користуватися в усіх акаунтах.

Як виглядатиме рекламний пост

Розробники соцмережі Instagram введуть позначку «Спонсор публікації», адже подібні позначки повинні підняти рівень довіри до сайту. Таким чином будуть відзначатися пости, які мають безпосередній зв’язок з брендами або іншими комерційними організаціями. На даний момент функція доступна тільки обмеженому числу брендів і творців контенту.

До речі, нещодавно Apple дозволивApple запускає аналітику для подкастів на iTunes користувачам переглядати статистику подкастів. Відтепер творчі аудіоконтенту будуть знати які подкасти слухачі дійсно люблять і що вони ігнорують. Таким чином аналітичний інструмент допоможе побачити взаємодію із аудиторією.