Facebook дозволить користуватися GIF у стрічці новин

Čytaty latynkoju
Facebook дозволить користуватися GIF у стрічці новин

Після довгих років наполегливої ​​обережності найпопулярніша соцмережа нарешті дозволить користувачам публікувати GIF-повідомлення від таких сервісів як Giphy і Tenor. Нову функцію почали тестувати 3 місяці тому. У майбутньому можливість ставити «гіфки» може з’явитися в коментарях новинної стрічки.

Як буде працювати GIF у Facebook

Рішення було прийнято компанією через різке збільшення попиту на GIF. Тільки на Новий рік 2017 було відправлено 400 млн таких файлів, а за останній рік — близько 13 млрд. Спочатку кнопка буде доступною тільки для невеликого відсотку користувачів. Але якщо вона виявиться популярною, то стане доступною для всіх. Коментування буде працювати аналогічно кнопці GIF в Facebook Messenger, дозволяючи користувачам переглядати трендові GIF-файли і шукати конкретні реакції в режимі онлайн.

Чому раніше не ввели GIF у коменти

Побоюючись порушити естетику сайту, Facebook довго відкладав впровадження GIF. Але тепер соцмережа пірнає з головою в візуальної комунікації, слідуючи прикладу Snapchat, оскільки сьогодні інтернет-платформи розвиваються в мультимедійному напрямку. Зрештою, GIF — це всього лиш кращі моменти відео, а компанія Марка ЦукерберґаМарк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство каже, що відео — це його майбутнє.