Реклама

Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон

Čytaty latynkoju
Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон

Україна стане першою країною у світі, яка запровадить електронний аукціон на базі технології Blockchain. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter.

Що таке Blockchain

Це — ланцюжок блоків транзакцій, побудована за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Вперше термін з’явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті Bitcoin. Ця технологія дозволяє убезпечити будь-які транзакції за рахунок того, що база даних з такою технологією захищена від підміни даних. Сьогодні  такі технології як Blockchain дозволяють швидко розвивати нові стартапи із розподіленою структурою та повністю захищеними даними. Детальніше про те, як це працює, можна дізнатися у нашому матеріаліBTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним.

Як це використовуватимуть для аукціонів

8 червня Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і систему продажу конфіскованого майна «СЕТАМ».

Відтак, провайдер системи електронних торгів конфіскованим майном «СЕТАМ» стане першою державною організацією в Україні, яка використовуватиме у своїх процесах блокчейн.