Канадці випустили електробайк із бездротовою підзарядкою

Čytaty latynkoju
Канадці випустили електробайк із бездротовою підзарядкою

Екологічно чисті технології дісталися не лише автомобілів. Велосипеди також можуть використовувати електричну тягу і пересуватися завдяки ній набагато швидше міськими вулицями мегаполісів. Канадська компанія Daymak продемонструвала електробайк EC1 Special Edition. Його обладнано спеціальною системою бездротової зарядки для безперебійної експлуатації протягом дня. На часі дізнатися більше про те, як працює незвичний велосипед від канадських інженерів.

Функції нового електробайка

Новинка, окрім повністю інтегрованого дисплея, отримала можливість бездротової зарядки. Процес підзаряджання відбувається з використанням індуктивної сонячної панелі Daymak. Для зарядки електробайка потрібно залишити його в одній зі станцій, після чого процес стартує автоматично. Станція живлення забезпечує надійний блок велосипеда, який знімається за допомогою програми або карти-ключа. Викрасти такий транспортний засіб під час його підзаряджання практично неможливо, не розбивши при цьому зарядну станцію. Перша бездротову станцію Daymak встановить у своєму головному офісі, розташованому в Торонто.

Вартість електровелосипеда

В компанії Daymak повідомили, що модель електричного велосипедаEC1 є однією найдоступніших на ринку електричних велосипедів. Ціна його є доволі демократичною ще й з огляду на те, що байк виготовлено на основі рами з карбонового волокна. Крім того, новий електробайк зручний у використанні і має стильний дизайн. Ціна екологічно чистого двоколісного транспортного засобу складе $2999 зі станцією. Для охочих заощадити є також варіант придбання за $899 без станції для підзаряджання.