ДПС представила онлайн-сервіс для перетину кордонів ЄС

Čytaty latynkoju
ДПС представила онлайн-сервіс для перетину кордонів ЄС

Держприкордонслужба представила сервіс «Кордон online» та мапу, завдяки яким можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску та ефективно спланувати поїздку за кордон. На часі дізнатися, як це допоможе із перетином кордонів ЄС.

Як працюють сервіси для ЄС

З 11 червня громадяни України перетинають кордони із європейськими країнами за новою процедурою. Для того, щоб поїздка за кордон була максимально комфортною, співробітники Державної прикордонної служби України підтримали впровадження новаційних сервісів із інтерактивною складовою. Мета — спростити і пришвидшити перетин кордону для туристів, які подорожують автівками, потягами чи автобусами.

«Кордон online» та Інтерактивна карта допоможуть систематизувати інформацію про стан завантаженості пунктів пропуску. Відтепер на сайті ДПС можна відслідкувати стан завантаженості пунктів пропуску завдяки встановленим камерам відеоспостереження та інтерактивній мапі. Нагадаємо, від 11 червня спрощено режим перетину кордонуСкільки українців перетнули кордон у перший день безвізу? України з ЄС для власників біометричних паспортів.