Erasmus+ збільшить бюджет для українських студентів

Čytaty latynkoju
Erasmus+ збільшить бюджет для українських студентів

Комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган заявив, що після запровадженню безвізового режиму з Україною візу ЄС зацікавлений залучати українську молодь на навчання за програмою Erasmus+. Таку інформацію він оприлюднив під час прес-конференції у Києві.

Що саме зміниться

За словами єврокомісара, візова лібералізація принесла свої результати — тепер час наступних змін:

Наступним кроком буде надання можливостей, особливо молодим людям, навчатися у Європі. Ми збільшимо для цього бюджет

Що таке Erasmus+

Загалом програма Erasmus — це обміни для студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. При цьому строк навчання і стажування може складати від 3 місяців до 1 року.

Програма отримала свою назву на честь видатного голландського вченого XV століття, гуманіста і теолога Еразма Роттердамського. Він відомий завдяки своїм мандрівкам та роботі у багатьох європейських університетах того часу. Також Erasmus є скороченням, яке розшифровується як European Community Action Scheme for the Mobility of University Students. У 2014-2020 роках у Євросоюзі діятиме нова програма — Erasmus+. Вона поєднує 7 діючих європейських програм у сфері освіти, науки та спорту, зокрема й Erasmus та Erasmus Mundus. Ця програма надаватиме фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів.

Раніше ми також розповідали вам про програму «Молодь змінить Україну» та молодіжних делегатів ООНГолос української молоді в ООН і практики шкільної освітиІзраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні в Ізраїлі.