Одразу 2 міжнародних паливних трейдери вийшли на український ринок

Čytaty latynkoju
Одразу 2 міжнародних паливних трейдери вийшли на український ринок

Розвиток українського паливного ринку в багатьох аспектах залежить від приходу іноземних компаній. Адже саме вони можуть забезпечити нові сегменти ринку для закупівлі палива для українських потреб. Тому новина про вихід двох компаній на український ринок торгівлі нафтою та газом має важливе значення. Міжнародний трейдер DufEnergy зі Швейцарії заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. Фірма називається DufEnergy Ukraine — і як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, вона базується у Києві і почала діяльність з кінця квітня 2017 року. На часі дізнатися більше про плани обох компаній та їхнє походження.

Хто засновники нової компанії

Заснували DufEnergy Ukraine 2 компанії — DufEnergy Trading SA (Швейцарія) та DufEnergy SA (Люксембург). Директоркою представництва стала Зоя Головіна.

Чим займатиметься трейдер в Україні

Основним ліцензованим видом діяльності DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом. Також є дозвіл на виробництво та продаж електроенергії, а також торгівлю металами, рудами та промисловими хімічними речовинами. У листопаді 2016 рокуDufEnergy Trading SA вже уклала договори про транспортування та зберігання газу із «Укртрансгазом». Виручка материнської компанії у 2014 році склала 3,578 млрд євро.

Хто ще вийшов на ринок палива в Україні

16 травня 2017 року стало відомо, що один із найбільших світових трейдерів паливного ринку — компанія Trafigura, — відкрила свій офіс в Україні для операцій із продажу-купівлі газу.