Український розробник представив музичний плагін для Facebook

Čytaty latynkoju
Український розробник представив музичний плагін для Facebook

Із початком блокування доступу до мережі «ВКонтакті» чимало українських користувачів опинилися перед потребою мігрувати на інші майданчики для онлайн-спілкування. Соціальна мережа Марка Цукерберґа тривалий час не подобалася українським користувачам через відсутність вбудованого програвача для музичного контенту. За словами Павла Поцелуєва, — розробника, котрий створив спеціальний плагін — робота із Spotify у зв’язці із Facebook виглядає максимально просто. На реалізацію ідеї у нього пішло менше доби. Його інструмент поширення контенту може допомогти меломанам опанувати нову для себе соцмережу.

Можна довго нити з приводу суперзручного (насправді ні) плеєра «ВКонтакті», а можна за декілька годин інтегрувати куди класніший та легальний плеєр у Facebook

автор ідеї Facebook Spotifier

Як скористатися новою розробкою

Для тих, хто хоче спробувати такий підхід до прослуховування музики, вже доступне зручне рішення. Встановити плагін можна за посиланням. Розробник оригінального рішення для меломанів також нагадує, що для коректної роботи плагіна потрібен браузер Google Chrome та акаунт у музичному сервісі Spotify. Найближчим часом із бета-версії свою розробку автор обіцяє перевести у більш стабільну, представивши «патч першого дня». Також автор опублікував детальну інструкцію для користувачів та заклик підтримати його ідею добровільними внесками, якщо людям сподобалася його ідея та розробка. Ці кроки можуть стати гарним починанням для популяризації цієї соцмережі серед українських користувачів, котрим потрібен музичний контент.