З вітерцем за 25 — Uber запустився у Харкові

Čytaty latynkoju
З вітерцем за 25 — Uber запустився у Харкові

Харків став п’ятим містом в Україні, де жителі зможуть тепер замовляти автівку, але не користуватися традиційними службами таксі: після Києва, Одеси, Львову та Дніпра тут теж з’явився Uber.

Скільки коштуватиме поїздка із новим сервісом

Тарифи на UberX у Харкові складатимуть 17 грн за подачу автівки та +4 грн за кожен кілометр подоланого шляху. Мінімальна вартість поїздки найпопулярнішим «не-таксі» складатиме для пасажира 25 грн. Сплатити за все це пасажири зможуть як готівкою, так і зареєстрованою у мобільному додатку банківською карткою. Усі платіжні дані при цьому є надійно захищеними. По завершенню кожної окремої поїздки на електронну пошту пасажира приходитиме квитанція із вичерпними даними: про місце подачі авто, маршрут, карту поїздки, а також інформацію про водія та деталізацію вартості.

Чи буде харківський Uber аналогічним столичному?

Відмінність харківського Uber полягатиме у тому, що вперше на українському ринку жителі міста зможуть скористатися електромобілями. Це стало можливим завдяки партнерській угоді із службою Ecotaxi. Запуск прокоментували у керівництві компанії. За словами Олексія Стаха, котрий є генеральним менеджером Uber в Україні, з початку 2017 року це — вже четверте місто, і скрізь відзначено швидкий приріст водіїв та користувачів; а в цьому місті став доступний ще й великий парк електромобілів. Робота в напрямку розбудови безпечних та доступних перевезень буде продовжена, обіцяє топ-менеджер.