На BlockchainUA 2019 розкажуть про технології децентралізації

Čytaty latynkoju
На BlockchainUA 2019 розкажуть про технології децентралізації

Як зазначають організатори, конференція спрямована на широку аудиторію, а головною місією BlockchainUA є підвищення інформованості учасників про децентралізовані технології, зростання тематичної спільноти та інтегрування України до міжнародної спільноти blockchain-розробників.

Чому варто відвідати цю blockchain-конференцію

Організатори обіцяють ексклюзивні доповіді, аналітика, тренди, дискусії і багато іншого. Крім основної програми, учасники матимуть можливість поспілкуватися з лідерами думок у цій індустрії. Цьогоріч BlockchainUA буде проводитися на НСК «Олімпійський» і очікує до 500 зацікавлених ентузіастів, для яких команда готує не лише доповіді, але й товари, книги, призи та розіграші.

Захід буде розділено на 3 тематичних потоки:

  • Blockchain для бізнесу,
  • Blockchain-розробки,
  • Blockchain-маркетинг.

Захід відбудеться 22 березня 2019 року. Детальніше про захід можна дізнатися на сторінці конференції у Facebook або одразу придбати квитки за посиланням.

Після конференції, 23-24 березня, пройде BlockchainUA-Hackathon. Під час цього заходу усі охочі можуть проявити себе у створенні прототипів продуктів із застосуванням цієї технології. Ментори допоможуть командам визначити головні критерії завдання, поділяться особистим досвідом і дадуть адекватну оцінку проекту. За результатами Хакатону кращі учасники отримають призи від Distributed Lab і партнерів. Участь у хакатоні — безкоштовна. Для цього заходу теж є окремий сайт.

Раніше ми розповідалиУ Києві запустили безкоштовну школу blockchain-технологій про запуск в Києві безкоштовної школи для blockchain-розробників.