МВФ пропонує центробанкам випускати власні цифрові валюти

Čytaty latynkoju
МВФ пропонує центробанкам випускати власні цифрові валюти

Центробанки можуть створити власні цифрові валюти. За словами Легард, операції з цифровими валютами мають значно вищий рівень безпеки.

Про що йде мова

«Я вважаю, що ми повинні розглянути можливість випуску цифрової валюти», —  сказала пані Лагард у своїй промові на конференції в Сінгапурі. — «Держава може виділяти гроші на цифрову економіку. Перевага зрозуміла: ваш платіж буде негайним, безпечним, дешевим та потенційно напіванонімним. Центральні банки будуть зберігати належні умови платежу».

Так, цифрова валюта, випущена центральним банком, була би відповідальністю держави, а не приватної фірми. Лагард заявила, що центральні банки в Канаді, Китаї, Швеції та Уругваї серйозно розглядають пропозиції щодо цифрових валют. «Чим більше людей ви обслуговуєте, тим дешевше і корисніше буде обслуговування. Приватні компанії можуть недостатньо інвестувати в безпеку, так як вони не враховують повну вартість для суспільства при невдалому платежі», – пояснила Лагард.

Незважаючи на те, що технології, які лежать в основі цифрових активів, були високо оцінені за прискорення фінансових операцій та зменшення витрат, анонімність торгівлі криптовалютою викликала стурбованість регуляторних органів.

Пані Лагард раніше заявляла, що анонімність валют, таких як Bitcoin, означає, що вони використовуються злочинцями та терористами.

До слова,  раніше Na chasi публікувалоДенис Довгополий, GrowthUP — про криптовалюти в Україні, скам та перспективи blockchain розмову із засновником акселератору GrowthUP про тверезий погляд на ажіотаж довкола криптовалют, українських криптоанархістів та те, чому державним структурам досі не вдається приборкати нові технології.