У Києві обговорять протидію відмиванню коштів через криптовалюти

Čytaty latynkoju
У Києві обговорять протидію відмиванню коштів через криптовалюти

Комітет АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету за підтримки ЮФ Aequo запрошує усіх учасників крипторинку та трейдерів на зустріч із американським експертом Джеєм Постма (Jay Postma) та обговорити питання криптовалюти, платіжних систем та запобігання відмиванню коштів і протидія фінансуванню тероризму з точки зору США.

Як стати учасником заходу про боротьбу з відмиванням коштів через криптовалюти

Експертом заходу є Джей Постма (Jay Postma), CAMS, CFCS, President MSB Compliance Inc. Модератором виступить Сергій Мохнєв, Regulatory Affairs Counsel Британської криптобіржі CEX.io. Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова. Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників. Місце проведення: м. Київ, вул. Московська 32/2 (офіс Aequo).

Раніше ми розповідалиОподаткувати криптовалюти як ПДФО — ідея з Мінфіну про наміри Міністерства фінансів України протидіяти незаконним операціям з криптовалютами та оподатковувати їх за механізмом оподаткування доходів фізичних осіб — і навіть застосувати ставку ПДФО чи подібну до неї для запровадження такого оподаткування.