fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оподаткувати криптовалюти як ПДФО — ідея з Мінфіну

Opodatkuvaty kryptovaljuty jak PDFO — ideja z Minfinu
Міністерство фінансів України наполягає на визначенні правового статусу криптовалюти і навіть має орієнтовну схему та ставку для її оподаткування. Про це в інтерв'ю «Економічній Правді» розповів заступник міністра фінансів Сергій Верланов
Ministerstvo finansiv Ukraїny napoljagaje na vyznačenni pravovogo statusu kryptovaljuty i naviť maje orijentovnu shemu ta stavku dlja її opodatkuvannja. Pro ce v interv'ju «Ekonomičnij Pravdi» rozpoviv zastupnyk ministra finansiv Sergij Verlanov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами чиновника, в частині оподаткування криптовалюти проблема точно перебільшена. За його словами, у Швейцарії криптовалюту визнали рухомим майном, яке можна продати на біржі і отримати гроші. Відтак, там існують офіційні агенти продажу криптовалют. За аналогічним сценарієм заступник міністра фінансів пропонує оподаткувати цифрові валюти в Україні. Як можна оподаткувати криптовалюту. Також у цьому інтервю заступник міністра висловив свою думку щодо ймовірної ставки податку на криптовалюту. Що цікаво, його бачення розходиться із тим законопроектом, який запропонували розглянути українському парламенту. За версією заступника міністра, ставка оподаткування має бути близькою до розміру податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Цей варіант оподаткування становить 19,5% від суми. Верланов також порівняв криптовалюту з танками з World of Tanks: Ми купили танк за 100 грн, розкачали його і продали за 2 тис грн. Це аналогічна історія. Раніше ми інформували про те, що українські парламентарі мають на меті врегулювати оподаткування та обіг криптовалют. Для цього опитали учасників ринку та певне коло експертів. У запропонованому варіанті ставка має бути на рівні 5,5%, її називають компромісним рішенням. Також цього тижня стало відомо про обговорення міністрами фінансів ЄС перспектив та напрямків регулювання криптовалюти в країнах Євросоюзу.

За словами чиновника, в частині оподаткування криптовалюти проблема точно перебільшена. За його словами, у Швейцарії криптовалюту визнали рухомим майном, яке можна продати на біржі і отримати гроші. Відтак, там існують офіційні агенти продажу криптовалют. За аналогічним сценарієм заступник міністра фінансів пропонує оподаткувати цифрові валюти в Україні.

Як можна оподаткувати криптовалюту

Також у цьому інтерв’ю заступник міністра висловив свою думку щодо ймовірної ставки податку на криптовалюту. Що цікаво, його бачення розходиться із тим законопроектом, який запропонували розглянути українському парламенту. За версією заступника міністра, ставка оподаткування має бути близькою до розміру податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Цей варіант оподаткування становить 19,5% від суми. Верланов також порівняв криптовалюту з танками з World of Tanks: «Ми купили танк за 100 грн, розкачали його і продали за 2 тис грн. Це аналогічна історія».

Раніше ми інформувалиОподаткувати криптовалюти як ПДФО — ідея з Мінфіну 1To the moon: криптовалюти в Україні легалізують, але оподаткують про те, що українські парламентарі мають на меті врегулювати оподаткування та обіг криптовалют. Для цього опитали учасників ринку та певне коло експертів. У запропонованому варіанті ставка має бути на рівні 5,5%, її називають компромісним рішенням. Також цього тижня стало відомо про обговоренняОподаткувати криптовалюти як ПДФО — ідея з Мінфіну 2У ЄС для обговорення криптовалют збираються міністри 28 країн міністрами фінансів ЄС перспектив та напрямків регулювання криптовалюти в країнах Євросоюзу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: