У TransferGo тепер можна купувати та продавати криптовалюти

Čytaty latynkoju
У TransferGo тепер можна купувати та продавати криптовалюти

Як зазначив засновник і CEO TransferGo Даумантас Двілінкас, криптовалютний торговий майданчик був запущений у відповідь на попит з боку користувачів. За перші години його роботи число нових реєстрацій перевищило 4 тис користувачів.

Що відомо про нову послугу

Нова опція покупки і продажу криптовалют доступна через мобільні додатки TransferGo для Android та iOS. Відзначимо, що TransferGo відмовиласяУкраїнці зможуть без комісії пересилати кошти з Європи від комісійних за обслуговування грошових переказів в Україну. Ця ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому без комісії за послуги сервісу. Надіслані кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів.

У компанії прогнозують, що протягом наступних 7 років ринок цифрових грошових переказів в світі зросте вп’ятеро. Нульова комісія за грошові перекази в Україну стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям.

Додамо, що компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві. Компанія працює в Україні з початку 2017 року.

Нещодавно одна із найбільших криптобірж світу посилилаОдна із найбільших криптобірж посилює контроль за ринком контроль за ринком. Біржа Coinbase розробляє програму Trade Surveillance, яка дозволить ретельніше контролювати ринок. Проект очолить фахівець NYSE Пітер Елкінс.