Компанія Google заборонила додатки для майнінгу криптовалюти

Čytaty latynkoju
Компанія Google заборонила додатки для майнінгу криптовалюти

При цьому додатки, які «регулюють майнінг дистанційно», все ще дозволені, пише Mashable. В новій політиці Google пишуть, що не дозволяють додатки які добувають криптовалюту на пристроях. Але в той же час, дозволяють додатки, які дистанційно керують розробкою криптовалюти.

Що диктують нові правила Google

В більшості випадків смартфон просто не має достатньої потужності для майнінгу криптовалюти. Однак, великою проблемою є ситуація, коли розробники приховують програмне забезпечення для кріптодобичі в інших додатках, не повідомляючи користувачів. Це проблема зберігається в Play Store протягом кількох років.

Згідно з новими правилами, до заборонених тепер належать такі додатки, як MinerGate, Crypto Miner, NeoNeonMiner і подібні. У квітні 2018-го Google також заборонив розміщувати розширення для майнінгу криптовалюти в Chrome Web Store. Заборона Google настала слідом за аналогічним рішенням Apple, яка оновила свої власні умови для розробників в червні. Компанія Apple заборонила також додатки, які використовують криптовалюту як стимул для завантаження додатків або активності в соціальних мережах.

Крім того, під заборону потрапили додатки з великою кількістю реклами, де після будь-якої дії користувача програма показує рекламу, а також категорія програмного забезпечення, що свідомо вводить користувачів в оману.

Нагадаємо, В Україні з’явилосяЗапустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти нове онлайн-видання про криптовалюти та пов’язані з ними технології. Відмінність від вже діючих проектів полягає у тому, що весь контент тут виходить українською.