5 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців

Čytaty latynkoju
5 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців

Податкові управління 5 країн будуть обмінюватися інформацією, проводити спільні розслідування і допомагати один одному за допомогою інноваційних технологій. На часі дізнатися більше про новий кіберальянс та його призначення.

Що відомо про нову структуру

Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз.

Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо.

Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн.

Нагадаємо, що у Національному банку України виявили бажанняВ НБУ хочуть легалізувати криптовалюту до легалізації криптовалюти. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.