fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В НБУ хочуть легалізувати криптовалюту

V NBU hočuť legalizuvaty kryptovaljutu
Національний банк України готується до легалізації криптовалютПідготовка НБУ концепції регулювання ринку криптовалют була здійснена за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України. Про це заявив заступник глави Нацбанку Олег Чурий, повідомляє Finclub.
Nacionaľnyj bank Ukraїny gotujeťsja do legalizaciї kryptovaljutPidgotovka NBU koncepciї reguljuvannja rynku kryptovaljut bula zdijsnena za doručennjam Rady Nacbezpeky ta oborony Ukraїny. Pro ce zajavyv zastupnyk glavy Nacbanku Oleg Čuryj, povidomljaje Finclub.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Займається розробкою концепції міжвідомча робоча група за участю регуляторів фінансового ринку та учасників ринку. На часі дізнатися, яким шляхом хочуть піти в Україні, аби легалізувати криптовалюту. Які плани на криптовалюту в НБУ. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Додамо, що питання легалізації криптовалют в Україні вже давно перебуває у полі зору також правоохоронців. За словами очільника Департаменту кіберполіції Національної поліції, всі операції щодо криптовалюти в Україні мають бути з обов’язковою ідентифікацією власника криптовалютного гаманця. Для легалізації та врегулювання криптовалютних технологій в Україні кіберполіція готова до співпраці з усіма зацікавленими відомствами та організаціями. Кожен, хто має намір купити чи продати криптовалюту, повинен знати про ризик втратити свої фінансові вкладення безповоротно. Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.
Реклама 👇 Замовити

Займається розробкою концепції міжвідомча робоча група за участю регуляторів фінансового ринку та учасників ринку. На часі дізнатися, яким шляхом хочуть піти в Україні, аби легалізувати криптовалюту.

Які плани на криптовалюту в НБУ

Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Додамо, що питання легалізації криптовалют в Україні вже давно перебуваєВ НБУ хочуть легалізувати криптовалюту 1Кіберполіція просить визначити статус криптовалюти в Україні у полі зору також правоохоронців. За словами очільника Департаменту кіберполіції Національної поліції, всі операції щодо криптовалюти в Україні мають бути з обов’язковою ідентифікацією власника криптовалютного гаманця.

Для легалізації та врегулювання криптовалютних технологій в Україні кіберполіція готова до співпраці з усіма зацікавленими відомствами та організаціями. Кожен, хто має намір купити чи продати криптовалюту, повинен знати про ризик втратити свої фінансові вкладення безповоротно.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: