У світі видобуто 80% усіх можливих Bitcoin

Čytaty latynkoju
У світі видобуто 80% усіх можливих Bitcoin

13 січня 2018 року число добутих монет криптовалюти Bitcoin склало 16,8 млн одиниць. Цей обсяг складає 80% від загальної можливої емісії.

Скільки ще Bitcoin залишилося добути майнерам

Для майнінґу залишилося 4,2 млн одиниць криптовалюти. Коли буде видобуто усі 21 млн Bitcoin, за прогнозом Сатосі Накамото, якого називають творцем цих цифрових грошей, їхня вартість суттєво зросте.

Станом на січень 2018 року за 1 видобутий блок майнери отримують винагороду в розмірі 12,5 BTC. Проте blockchain працює так, що щочотири роки нагорода скорочується вдвічі. Наступне скорочення очікується у червні 2020 року. Тоді майнінґ приноситиме лише 6,25 BTC. На початку існкування біткоїнів винагорода за 1 блок дорівнювала 50 BTC.

Раніше були неодноразові спроби збільшити кількість біткоґнів чи швидкість їхнього видобутку за допомогою маніпулятивних технологічних прийомів. Однак жодних результатів такі атаки на blockchain цієї криптовалюти не принесли.

Раніше стало відомо, що в Японії криптовалюти почала пропагуватиУ світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти жіноча поп-група.