fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти

U sviti z’javylasja perša pop-grupa, jaka ospivuje kryptovaljuty
Якщо ви думали, що гра із криптокошенятами — це все, на що здатна творча уява прихильників криптовалют, на вас чекає несподіванка з Японії. Там створили дівочу поп-групу, кожна із учасниць якої символізує певну криптовалюту
Jakščo vy dumaly, ščo gra iz kryptokošenjatamy — ce vse, na ščo zdatna tvorča ujava pryhyľnykiv kryptovaljut, na vas čekaje nespodivanka z Japoniї. Tam stvoryly divoču pop-grupu, kožna iz učasnyć jakoї symvolizuje pevnu kryptovaljutu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Світ японської поп-музики давно відомий своїми дивовижностями. Але чи не вперше навіть для азійського медіаринку ми можемо спостерігати новий феномен. Це — дівоча група, яка оспівує криптовалюти. Як дівоча група оспівує Bitcoin та Ripple. Гурт має назву Kasotsuka Shojo (у перекладі це означає Дівчата Віртуальні Валюти). У ньому виступає 8 дівчат. Вік учасниць становить від 16 до 21 року. Кожна із учасниць носить маску із зображенням популярної криптовалюти. Серед них є Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum та інших (що цікаво, Litecoin у переліку немає). Перший концертний виступ відбувся в ніч з 12 на 13 січня 2018 року — а за вхід прихильникам новоствореного колективу треба було заплатити криптовалютами. Перший сингл незвичайного колективу називається The Moon and Virtual Currencies and Me (Місяць, Віртуальні валюти та Я) — і в ньому слухачів попереджають про можливі ризики та загрози фроду для тих, хто користується криптовалютами занадто довірливо. Учасниці Katsosuka Shojo просувають ідею, що криптовалюти не є інструментом спекуляції, а засобом створення прекрасного майбутнього. Недивно, якщо врахувати, що Японія є одним із найбільших ринків для обміну та легальних операцій із криптовалютами. Феномен гурту може частково пояснюватися саме реаліями крипторинку в цьому регіоні. Раніше ми публікували докладний огляд ситуації на ринку ICO та звіт щодо основних криптовалют світу.
Реклама 👇 Замовити

Світ японської поп-музики давно відомий своїми дивовижностями. Але чи не вперше навіть для азійського медіаринку ми можемо спостерігати новий феномен. Це — дівоча група, яка оспівує криптовалюти.

Як дівоча група оспівує Bitcoin та Ripple

Гурт має назву Kasotsuka Shojo (у перекладі це означає «Дівчата Віртуальні Валюти»). У ньому виступає 8 дівчат. Вік учасниць становить від 16 до 21 року. Кожна із учасниць носить маску із зображенням популярної криптовалюти. Серед них є Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum та інших (що цікаво, Litecoin у переліку немає).

Перший концертний виступ відбувся в ніч з 12 на 13 січня 2018 року — а за вхід прихильникам новоствореного колективу треба було заплатити криптовалютами.

Перший сингл незвичайного колективу називається The Moon and Virtual Currencies and Me (Місяць, Віртуальні валюти та Я) — і в ньому слухачів попереджають про можливі ризики та загрози фроду для тих, хто користується криптовалютами занадто довірливо.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Учасниці Katsosuka Shojo просувають ідею, що криптовалюти не є інструментом спекуляції, а засобом створення прекрасного майбутнього. Недивно, якщо врахувати, що Японія є одним із найбільших ринків для обміну та легальних операцій із криптовалютами. Феномен гурту може частково пояснюватися саме реаліями крипторинку в цьому регіоні.

Раніше ми публікували докладний огляд ситуації на ринку ICOУ світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти 1Ринок ICO  — результати 2017-го та очікування від 2018 року та звітУ світі з’явилася перша поп-група, яка оспівує криптовалюти 2Bitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го щодо основних криптовалют світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: