Реклама

👤 Український театр тіней VERBA підкорив суддів America’s Got Talent – відео

Čytaty latynkoju
👤 Український театр тіней VERBA підкорив суддів America’s Got Talent – відео

Телеканал NBC оприлюднив анонс нового епізоду шоу America’s Got Talent. У ньому повністю показали номер чернігівського театру тіней VERBA, який став першим театром тіней з України, що взяв участь у подібному шоу.

Всього було подано 40 тисяч заявок, для зйомок відібрали 225 учасників, одним з яких став театр VERBA.

театр тіней VERBA

Про виступ

Артисти театру тіней VERBA мають понад вісім років досвіду виступів на великих сценах і телепроектах. Попри це, вони не мали права на помилку, адже лише три хвилини виступу вирішували подальшу долю колективу на проекті.

https://www.youtube.com/watch?v=EayhOaaNhrI

Шоу проходило в театрі Pasadena Civic Auditorium невеликого міста Пасадена, у передмісті Лос-Анджелеса. Судді нового сезону – незмінні Саймон Коуелл і Хоуі Мендел, а також новачки Джуліанна Хаф і Габріель Юніон.

Театр тіней VERBA – це український колектив. Тому у першому номері вони вирішили розкрити тему близьку кожному українцю та поділитися нею з усім світом. У ній є любов, розставання, втрата та надія.

America's Got Talent

Щоб запам’ятатися глядачам та журі, театр також презентував світові новинку – театр тіней 3D. Завдяки цій техніці, звичний «плаский» театр перетворюється у незвичайне шоу, де артисти виступають не тільки за екраном у вигляді тіней, а й перед самою аудиторією. Це дозволяє занурити глядачів у виступ.

театр тіней VERBA

Театр тіней VERBA отримав чотири «так» на шоу America’s Got Talent та незабаром буде брати участь у другому турі з ще більш захоплюючою історією.

Читайте також про те, що Алан Бадоєв підписав? Алан Бадоєв підписав контракт на $2 млн з китайською компанією – 25 кліпів знімуть в Україні контракт на $2 млн з китайською компанією – 25 кліпів знімуть в Україні.