📗 У Києві автори бестселера «Чоловіки про фемінізм» презентують український переклад

Čytaty latynkoju
📗 У Києві автори бестселера «Чоловіки про фемінізм» презентують український переклад

23 травня автори популярного бестселера «Чоловіки про фемінізм» Майкл Кіммел та Майкл Кауфман особисто презентують український переклад своєї новинки на фестивалі «Книжковий Арсенал».

Книжка видана за спільної ініціативи видавництва #книголав та глобального руху солідарності HeForShe в Україні від ООН Жінки.

? Що буде на заході

Автори говоритимуть про популяризацію ґендерної рівності, її особливі відмінності в Україні та світі, тематичні дослідження та ставлення чоловіків до фемінізму.

? Про авторів

Майкл Кауфман – просвітник і автор, зосереджений у своїй діяльності на залученні чоловіків і хлопчиків до подолання ґендерної нерівності й насильства щодо жінок. Співзасновник руху «Білі стрічки» — найбільшої у світі чоловічої ініціативи, що спрямована проти насильства щодо жінок.

Майкл Кіммел — активіст, викладач і дослідник, який бачить свою місію в тому, щоб залучати чоловіків і хлопчиків до підтримки ґендерної рівності. Багато років був речником Національної організації чоловіків проти сексизму (National Organization for Men against Sexism).

? Учасники

До презентації також приєднаються:

  • Тамара Марценюк, дослідниця соціальної проблематики і ґендерної нерівності в сучасній Україні;
  • Роман Вінтонів, телеведучий;
  • Микола Ябченко, експерт з ґендерної політики та спеціаліст з комунікацій Українського жіночого фонду.

Коли: 23 травня о 19:00

Де: Мистецький арсенал, Лаврська, 10-12

Вхід на подію за спільними квитками на фестиваль «Книжковий Арсенал».

Читайте також: 📚Як українці читали книжки у 2018 — дослідження

Також з нагоди виходу книжки «Чоловіки про фемінізм» видавництво #книголав та глобальний рух солідарності HeForShe в Україні від ООН Жінки підготували спеціальні стікери для месенджеру Telegram із ілюстраціями з книжки, які вже доступні до завантаження за посиланням.

Найближчим часом з’явиться Telegram-бот, який пояснює цікаві факти про фемінізм.

Na chasi пропонує прочитати«Чоловіки про фемінізм» — уривок з бестселера, що розбиває стереотипи уривок книги «Чоловіки про фемінізм».