🛫 Український літак «Мрія» не пролітав над Венецією: такий був задум

Čytaty latynkoju
🛫 Український літак «Мрія» не пролітав над Венецією: такий був задум

Літак АН-225 «Мрія» не пролітав над італійським містом Венеція та не кинув тінь на сади Джардіні у межах презентації України на міжнародній виставці мистецтва бієнале.

Такий був задум, передає Громадське.

Павільйон став результатом як очевидних, так і потаємних дій основних учасників ситуації. Результат складних відносин, конфронтація коаліцій відображатимуться як станція для передачі міфу про політ літака «Мрія» над містом Венеція.

Мрія

Раніше планувалося, що найбільший вантажний літак у світі «Мрія» пролетитьУкраїнських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале над італійським містом Венеція та кине на декілька секунд тінь на сади Джардіні.

Насправді, організатори просто створили історію про політ літака «Мрія», утворивши міф. А безпосередній політ не має значення.

Сади <span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Дар'їні#Дарвіні#Даріїні#Джастіні#Джордані#Джорджіні#Жаріні---#---Джардіні' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1312:8' srcset=Джардіні” width=”899″ height=”518″>

Нагадаємо, український павільйон вперше представлений в одному з центральних майданчиків — Арсенале.

В українському павільйоні протягом шести місяців буде відбуватись переповідання польоту з вуст в уста — довготривалий перформанс у спеціально створеній для нього сценографії.

Венеція

Про бієнале у місті Венеція

Венеційська бієнале – одна з провідних виставок сучасного світового мистецтва, яку оцінює міжнародне журі. Перша бієнале відбулася у 1895-му. З того часу вона відіграє ключову роль у формуванні сучасного мистецтва та художньої інтерпретації подій у світі.

Тема цьогорічної виставки – «May You Live in Interesting Times» («Щоб ви жили в цікаві часи»). Саме сади Джардіні приймають національні павільйони багатьох країн-учасників Бієнале.