fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале

Ukraїnśkyh mytciv zaprošujuť do učasti u Venecijśkij bijenale
58 Міжнародна виставка мистецтв у Венеції триватиме з 11 травня до 24 листопада 2019 року. Україну на ній представить проект «Падаюча тінь “Мрії” на сади Джардіні» під кураторством Відкритої групи.
58 Mižnarodna vystavka mystectv u Veneciї tryvatyme z 11 travnja do 24 lystopada 2019 roku. Ukraїnu na nij predstavyť proekt «Padajuča tiń “Mriї” na sady Džardini» pid kuratorstvom Vidkrytoї grupy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  9 травня 2019 року ополудні найбільший вантажний літак у світі Мрія пролетить над Венецією і на декілька секунд кине тінь на сади Джардіні. Всередині літака знаходитиметься HDD диск з інформацією про всіх нині живучих художниць та художників України. Як подати заявку?. Для цього достатньо заповнити анкету на сторінці. Заявки на участь у Венеційській бієнале Відкрита група приймає до 10 квітня 2019 року. Вона була заснована у Львові в серпні 2012 року. Сьогодні художня група складається з чотирьох учасників — Юрій Білей, Станіслав Туріна, Павло Ковач та Антон Варга. У 2013 році  Відкрита група отримала Спеціальний, а в 2015-му — Головний призи Премії PinchukArtCentre. Їхні роботи були представлені в Українському національному павільйоні на 56-й La Biennale di Venezia. Про що проект. Читатйте також: Голосуйте! Ми прикриємо: військові закликали українців прийти на вибори. Ми звертаємося до усіх українських художників, художниць та художніх груп із пропозицією стати частиною проекту в національному павільйоні України. Попри техніку, ідеї, освіту і вік, запрошуємо заповнити анкету і кинути тінь Мрії на сади Джардіні. Наш проект присвячено переосмисленню поняття міфу, його значення та впливу на українське сучасне мистецтво. Розповідь про Мрію — це алегорична форма присутності у Венеції, - розповідають куратори. В українському павільйоні протягом шести місяців буде відбуватись переповідання польоту з вуст в уста — довготривалий перформанс у спеціально створеній для нього сценографії. Проект Падаюча тінь Мрії на сади Джардіні розповідає про нас як про країну з унікальним характером. Ми здатні привнести нові сенси в дискусію про сучасне мистецтво та світ навколо, — зазначила перший заступник міністра культури України Світлана Фоменко. Про бієнале. Венеційська бієнале – одна з провідних виставок сучасного світового мистецтва, яку оцінює міжнародне журі. Перша бієнале відбулася у 1895-му. З того часу вона відіграє ключову роль у формуванні сучасного мистецтва та художньої інтерпретації подій у світі. Тема цьогорічної виставки – May You Live in Interesting Times (Щоб ви жили в цікаві часи). Саме в садах Джардіні знаходяться національні павільйони багатьох країн-учасників Бієнале (українська експозиція розміститься не в Джардіні, а в розташованому неподалік Арсеналі).
Реклама 👇 Замовити

9 травня 2019 року ополудні найбільший вантажний літак у світі «Мрія» пролетить над Венецією і на декілька секунд кине тінь на сади Джардіні. Всередині літака знаходитиметься HDD диск з інформацією про всіх нині живучих художниць та художників України.

Як подати заявку?

Для цього достатньо заповнити анкету на сторінці. Заявки на участь у Венеційській бієнале Відкрита група приймає до 10 квітня 2019 року.

Вона була заснована у Львові в серпні 2012 року. Сьогодні художня група складається з чотирьох учасників — Юрій Білей, Станіслав Туріна, Павло Ковач та Антон Варга. У 2013 році  Відкрита група отримала Спеціальний, а в 2015-му — Головний призи Премії PinchukArtCentre. Їхні роботи були представлені в Українському національному павільйоні на 56-й La Biennale di Venezia.

Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале 1

Про що проект

Читайте також: «Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори

«Ми звертаємося до усіх українських художників, художниць та художніх груп із пропозицією стати частиною проекту в національному павільйоні України. Попри техніку, ідеї, освіту і вік, запрошуємо заповнити анкету і кинути тінь «Мрії» на сади Джардіні.

Наш проект присвячено переосмисленню поняття міфу, його значення та впливу на українське сучасне мистецтво. Розповідь про Мрію — це алегорична форма присутності у Венеції», – розповідають куратори.

В українському павільйоні протягом шести місяців буде відбуватись переповідання польоту з вуст в уста — довготривалий перформанс у спеціально створеній для нього сценографії.

Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале 2

«Проект «Падаюча тінь “Мрії” на сади Джардіні» розповідає про нас як про країну з унікальним характером. Ми здатні привнести нові сенси в дискусію про сучасне мистецтво та світ навколо», — зазначила перший заступник міністра культури України Світлана Фоменко.

Про бієнале

Венеційська бієнале – одна з провідних виставок сучасного світового мистецтва, яку оцінює міжнародне журі. Перша бієнале відбулася у 1895-му. З того часу вона відіграє ключову роль у формуванні сучасного мистецтва та художньої інтерпретації подій у світі.

Тема цьогорічної виставки – «May You Live in Interesting Times» («Щоб ви жили в цікаві часи»). Саме в садах Джардіні знаходяться національні павільйони багатьох країн-учасників Бієнале (українська експозиція розміститься не в Джардіні, а в розташованому неподалік Арсеналі).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: