5 мобільних додатків для Android, котрі зроблять вас витривалішими у 2019-му

Čytaty latynkoju
5 мобільних додатків для Android, котрі зроблять вас витривалішими у 2019-му

Fitbit — нйкращий додаток для усіх типів тренувань

Цей додаток включає в себе веселі, соціальні аспекти, які заохочують вас та ваших друзів змагатися та кидаюти виклик іншим на різні фітнес-змагання та вправи.

MyFitnessPal — найкращий спосіб моніторити кількість калорій

Для тих, хто лише починає підраховувати калорії, MyFitnessPal є безкоштовним додатком, який дозволяє відслідковувати рівень спожитих та витрачених калорій і встановлювати індивідуальні цілі для вправ та раціону. Загалом він є зручним інструментом із контролю власного стану для тих, хто не просто прагне «менше їсти».

Fitocracy — найкращий фітнес-помічник для ґеймерів

Fitocracy робить заняття спортом веселішим процесом з набором безкоштовних тренувань. Ви зможете привести себе до ладу, використовуючи свій власний план, розроблений на основі великої бази даних. Додаток також перетворює тренування на гру, пропонуючи контрольні точки та заохочення для кожного успішного завершення циклу вправ.

Strava Running and Cycling — найкращий додаток для велосипедистів та бігунів

Це — журнал для фіксування прогресу в заняттях спринтом чи велоспортом. Але перед вами — не просто додаток для відстеження, але й фітнес-спільнота. Її головна перевага — майже універсальна сумісність з пристроями та сервісами для спортсменів, у тому числі від Garmin, TomTom, Polar, Fitbit, Timex, Suunto та інших виробників.

Nike+ Training Club — найкраще тренування для ощадливих

Якщо у вас є більше ніж 7 хвилин, Nike Training Club — це безкоштовний додаток з більш ніж 100 тренуваннями з різними рівнями складності, обмежень у часі та вимог до обладнання, які очолюють тренери Nike Master. Програма навіть дозволяє вибрати власний список відтворення для проведення тренувань.