7 мобільних додатків для щасливого, розумного та продуктивного року

Čytaty latynkoju
7 мобільних додатків для щасливого, розумного та продуктивного року

Mimo

Mimo — додаток, який допомагає вам навчитися писати код. У 2018-му його було названо одним з кращих додатків самовдосконалення у магазині Google Play. Програма доступна для iPhone та Android. Вона пропонує різноманітні уроки, щоби зробити навчання програмуванню менш копітким. Порівняно прості вправи можуть допомогти вам підготуватися до вивчення програмування навіть у потоці щоденних справ.


10% Happier

The 10% Happier — додаток, що входить до переліку найкращих сервісів для самовдосконалення на Google Play. Він робить медитацію доступною та простою за допомогою щоденних відео, керованого наставництва та практичних порад. Сервіс пропонує чіткий, простий підхід до медитації з двотижневим курсом, який викладають Дан Харріс (автор бестселерів «Нью-Йорк Таймс») і Джозеф Гольдштейн (відомий вчитель медитації). Програма доступна для iPhone та Android-смартфонів.

MasterClass

MasterClass пропонує понад 45 майстер-класів та міні-курсів від топових фахівців зі світовим іменем і є чи не найвідомішим сервісом дистанційної освіти на планеті. Тематика курсів доволі широка — від розробки ігор до мистецтва фотозйомки та креативного письма. Готувати вас вчитиме Ґордон Ремзі, фотографувати — Енні Лейбовіц. Курси доступні корстувачам смартфонів на iOS та Android.

Читайте також: 5 додатків, які допоможуть оволодіти іноземною мовою

Keep Trainer

Додаток для тих, хто вкотре обіцяв собі почати рік із тренувань. Keep Trainer – ваш безкоштовний фітнес-тренер у кишені. Воркаути на будь-який смак та курси вправ із покроковими інструкціями для тих, хто щодня хоче досягати результатів. Додаток працює як з iPhone, так і з Android-смартфонами.

Language Drops

Language Drops — безкоштовний інструмент для вдосконалення ваших знань щодо різних мов. В ігровій формі можна навчитися говорити 31 мовами на основі коротких ігор із використанням слів та речень. Щоденний прогрес заноситься у таблицю із переліком вивчених слів. Додаток працює з усіма сучасними смартфонами.

Fabulous

Fabulous — один з найкращих додатків 2018 року за версією Apple в категорії самодопомоги та саморозвитку. Інструмент виводить принципи з поведінкової економіки, щоби «обнулити» ваші звички і допомогти вам зробити тривалими бажані зміни у вашому житті, якщо ви хочете відчувати себе у кращій фізичній формі, менше непокоїтися, схуднути або краще спати. Програма доступна для iPhone або Android.

Читайте також: 5 онлайн-сервісів, які допоможуть вам створити успішний блоґ

Shine

Apple у 2018-му назвала одним із найкращих додатків також і Shine. Такі функції, як щоденні текстові повідомлення або мотиваційні листи, можуть дати вам стимул вранці, перерву в другій половині дня або допомогти вам краще спати. Додаток охоплює такі теми, як самолюбство, тривога і вигоряння, і доступний для iPhone.