Киянам запропонували віддати першовересневі квіти на благодійність

Čytaty latynkoju
Киянам запропонували віддати першовересневі квіти на благодійність

«Зайві» квіти переоформлять флористи. Оновлені букети повезуть до лікарень Києва, де лежать важкохворі. Кількість медичних закладів залежить від кількості зібраних букетів. На часі дізнатися більше про цю ініціативу.

Куди повезуть зібрані квіти

Наразі ініціатори подібної передачі букетів точно планують поїхати у Київську міську психіатричну лікарню № 1 імені І. П. Павлова. У планах у них також відвідати інститути раку, урології, хірургії та інші. Усі охочі долучитись до акції можуть принести букети активістам самостійно. 1-3 вересня вони чекатимуть на усіх охочих та їхні квіти за адресою: вулиця Богдана Хмельницького 51Б (Київський молодіжний центр). Ініціатива «Квіткове щастя» існує уже рік: збирає букети після весіль, днів народжень, концертів, потім над ними працює флорист. Потім презенти везуть до лікарень, госпіталів, закладів для літніх людей тощо.

Інші соціальні починання у столиці

Нагадаємо, що в столиці стартує соціальний проект «Київ читає». Головна мета проекту — мотивувати молодь читати книжки. Ідея виникла у зв’язку з засміченням мережі постами з помилками та відсутністю інтересу молоді до книжокВ столиці стартує соціальний проект «Київ читає». Організатори сподіваються виправити ситуацію ось таким оригінальним способом. Також у Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інноваційУ Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інновацій. «Київський IT-кластер» спільно з Київською міською державною адміністрацією розробили проект «Інноваційного Центру розвитку підприємництва» з робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами. Це має допомогти залученню молоді до новітніх технологій та створення стартапів.