fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інновацій

U Kyjevi kinoteatr «Bratyslava» pereobladnajuť pid Centr innovacij
«Київський IT-кластер» спільно з КМДА розробили проект «Інноваційного Центру розвитку підприємництва» з робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами. Облаштувати Центр планують у будівлі кінотеатру «Братислава»
«Kyїvśkyj IT-klaster» spiľno z KMDA rozrobyly proekt «Innovacijnogo Centru rozvytku pidpryjemnyctva» z robočym prostorom, laboratorijamy ta navčaľnymy programamy. Oblaštuvaty Centr planujuť u budivli kinoteatru «Bratyslava»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Окрім приватних інвестицій у Центр інновацій, Київський IT-кластер розраховує на локальні грантові програми, гранти COSME Європейської комісії на розвиток кластерів. Деталі проекту Центру інновацій та підприємництва. Як зазначає перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, міська адміністрація виступає правовим гарантом і контролюватиме виконання всіх прописаних договором умов. Кінотеатр розташований біля Оболонської набережної та побудований близько 40 років тому. Зараз будівля знаходиться у важкому стані, тому бюджет проекту попередньо оцінюють у $700 тис. Після ревіталізації кінотеатр функціонуватиме, а власне будівля залишиться у комунальній власності міста. Відкритий у ньому Центр планують використовувати для популяризації підприємницької культури із залученням молоді для розвитку власних проектів місцевого та міжнародного рівнів. Загальна площа приміщень Братислави становить 3,44 тис м², із яких під кінотеатр виділять 620 м². Кінотеатр віддадуть у розпорядження КП Київкінофільм, яке організовуватиме покази фільмів, буде проводити тематичні заходи і направляти в Центр підприємництва проекти в галузі кіномистецтва. Із підприємством уже підписано відповідну угоду. На площі, що залишилася, планується створити соціальний коворкінг, де 10% місць безкоштовно віддадуть талановитій молоді Києва – під місця для роботи стартапів, креативний простір, конференц-зали та навчальні аудиторії. Нагадаємо, що у Івано-Франківську розпочали конкурс міських проектів. Конкурс передбачає, що проекти мають бути некомерційними, корисними для міста і громади та відповідати тематичним напрямкам. Івано-франківці можуть подавати заявки до 21 вересня включно. Цьогоріч загальний бюджет збільшився з 60 до 80 тис грн.
Реклама 👇 Замовити

Окрім приватних інвестицій у Центр інновацій, Київський IT-кластер розраховує на локальні грантові програми, гранти COSME Європейської комісії на розвиток кластерів.

Деталі проекту Центру інновацій та підприємництва

Як зазначає перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, міська адміністрація виступає правовим гарантом і контролюватиме виконання всіх прописаних договором умов. Кінотеатр розташований біля Оболонської набережної та побудований близько 40 років тому. Зараз будівля знаходиться у важкому стані, тому бюджет проекту попередньо оцінюють у $700 тис. Після ревіталізації кінотеатр функціонуватиме, а власне будівля залишиться у комунальній власності міста. Відкритий у ньому Центр планують використовувати для популяризації підприємницької культури із залученням молоді для розвитку власних проектів місцевого та міжнародного рівнів. Загальна площа приміщень «Братислави» становить 3,44 тис м², із яких під кінотеатр виділять 620 м². Кінотеатр віддадуть у розпорядження КП «Київкінофільм», яке організовуватиме покази фільмів, буде проводити тематичні заходи і направляти в Центр підприємництва проекти в галузі кіномистецтва. Із підприємством уже підписано відповідну угоду. На площі, що залишилася, планується створити соціальний коворкінг, де 10% місць безкоштовно віддадуть талановитій молоді Києва – під місця для роботи стартапів, креативний простір, конференц-зали та навчальні аудиторії.

Нагадаємо, що у Івано-Франківську розпочали конкурсУ Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інновацій 1В Івано-Франківську розпочали конкурс міських проектів міських проектів. Конкурс передбачає, що проекти мають бути некомерційними, корисними для міста і громади та відповідати тематичним напрямкам. Івано-франківці можуть подавати заявки до 21 вересня включно. Цьогоріч загальний бюджет збільшився з 60 до 80 тис грн.

Теґи: інновації
Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: