На завершення шляху Чемпіона — 5 фактів про Володимира Кличка

Čytaty latynkoju
На завершення шляху Чемпіона — 5 фактів про Володимира Кличка

Головні досягнення Володимира Кличка

Про завершення боксерської кар’єри оголосив другий із братів Кличко. Він (як і брат) теж став легендою спорту. У свої 41 він здобув золото Олімпійських ігор. Також Володимир виграв у своїй кар’єрі 64 професійних поєдинки — з них нокаутом 54. Також на рахунку Кличка є перемоги над 10 діючими та колишніми чемпіонами світу. Він був володарем чемпіонських поясів за версіями WBA, IBF, WBO, IBO. На часі дізнатися більше про його рішення завершити спортивну кар’єру.

Найперший бій

Перший бій Володимира Кличка на професійному ринзі відбувся 1996 року. Збереглося навіть архівне відео того поєдинку:

Найкращий за рейтингами

У 2014 році Володимир зайняв 2 сходинку в рейтинзі найкращих боксерів світу незалежно від вагових категорій за версією престижного світового спортвидання The Ring. А 2015 року його визнали найкращим боксером світу за версією BoxRec.

Епоха рекордів

Молодший з Кличків є також рекордсменом за кількістю титульних боїв у суперважкій вазі. Він провів 29 поєдинків такого класу. Також він є рекордсменом за кількістю перемог над боксерами, які до того вважалися непереможними. Він провів 12 таких переможних поєдинків з різними спортсменами. Період абсолютного домінування братів у важкому боксі — 2006-2015 роки. Тоді їх вважали непереможними у цьому виді спорту.

В спорті — та в космосі

На честь братів Кличків названий астероїд № 212723, відкритий 14 вересня 2007 року.